Βουλευτές Επικράτειας

ΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πολυκράτη (ΕΠΑΜ)

ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλέξανδρου (ΕΠΑΜ)

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΕΛΕΝΗ του Ανδρέα (ΕΠΑΜ)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΠΡΟΒΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του  Γεωργίου-Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΤΟΥΡΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Βασιλείου (ΕΠΑΜ)

ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωστή (ΕΠΑΜ)

ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Εμμανουήλ (ΕΠΑΜ)

ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα (ΕΠΑΜ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Ελευθερίου (ΕΠΑΜ)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΔΑΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Λάζαρου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  Γεωργίου (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΑΜ)

ΚΑΛΟΡΡΙΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου (ΕΠΑΜ)

ΚΩΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σπυρίδωνος (ΕΠΑΜ)

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ – ΜΑΡΙΑ του Δαμιανού (ΕΠΑΜ)

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου (ΕΠΑΜ)

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Φωτίου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ)

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Δημητρίου-Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χαριδήμου (ΕΠΑΜ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Νικολάου-Δρόσου (ΕΠΑΜ)

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΜΠΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου (ΕΠΑΜ)

ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ελευθερίου (ΕΠΑΜ)

ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στέλιου (ΕΠΑΜ)

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου (ΕΠΑΜ)

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του Ιωάννου (ΑΚΚΕΛ)

ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παύλου (ΕΠΑΜ)

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Μιχαήλ (ΕΠΑΜ)

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου (ΕΠΑΜ)

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΝΓΚΑ (ΑΝΝΑ) του Βαλεριάν (ΑΚΚΕΛ)

ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σωτηρίου (ΑΚΚΕΛ)

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΚΙΟΣΣΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιορδάνη (ΑΚΚΕΛ)

ΚΟΨΙΑΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΠΑΠΑΜΕΘΟΔΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Παντελή (ΕΠΑΜ)

ΦΟΥΣΕΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου (ΔΗΚΚΙ)

ΒΕΛΙΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Ηλία (ΕΠΑΜ)

ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου (ΕΠΑΜ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Χρήστου (Παπαηλίας)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα (ΕΠΑΜ)

ΣΜΙΤΖ ΙΩΑΝΝΑ του Βασιλείου (ΑΚΚΕΛ)

ΒΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΚΑΡΑΚΟΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία (ΕΠΑΜ)

ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα (ΕΠΑΜ)

ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου (ΑΚΚΕΛ)

ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Χρήστου (ΑΚΚΕΛ)

ΦΛΩΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ του Τηλεμάχου (ΕΠΑΜ)

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Βλασίου (ΑΚΚΕΛ)

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Παύλου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΣΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ευθυμίου (ΕΠΑΜ)

ΚΟΥΤΡΑ-ΞΥΛΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ του Θεοδώρου (ΔΗΚΚΙ)

ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κανέλλου (ΕΠΑΜ)

ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου (ΑΚΚΕΛ)

ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΣΤΡΕΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου (ΑΚΚΕΛ)

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ του Αριστείδη (ΕΠΑΜ)

ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (ΑΚΚΕΛ)

ΞΗΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Φωτίου  (ΑΚΚΕΛ)

ΣΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

Εκλογική Περιφέρεια Άρτας

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΜΟΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αστερίου (ΕΠΑΜ)

ΧΡΙΣΤΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου (ΕΠΑΜ)

Εκλογική Περιφέρεια Άρτας

ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου (ΕΠΑΜ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΚΟΡΙΝΑ του Ευσταθίου (ΔΗΚΚΙ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Κυριάκου (ΑΚΚΕΛ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου  (ΑΚΚΕΛ)

ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου (ΑΚΚΕΛ)

ΖΕΛΙΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σάββα  (ΑΚΚΕΛ)

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου (ΑΚΚΕΛ)

ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου (ΕΠΑΜ)

ΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Εμμανουήλ (ΕΠΑΜ)

ΚΑΝΤΟΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Βασιλείου (ΕΠΑΜ)

ΝΤΟΥΜΑ ΑΡΙΑΔΝΗ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΡΟΥΤΣΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Βασιλείου (ΕΠΑΜ)

ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Στυλιανού (ΕΠΑΜ)

ΨΕΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου (ΑΚΚΕΛ)

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΣΙΓΟΥΡΟΣ  του Παύλου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γρηγορίου (ΕΠΑΜ)

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ του Αλέξιου ( ΑΚΚΕΛ)

ΚΑΛΟΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου ( ΑΚΚΕΛ)

ΠΛΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ζαφειρίου ( ΑΚΚΕΛ)

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φιλίππου (ΕΠΑΜ)

ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη (ΕΠΑΜ)

ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ (ΕΠΑΜ)

ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΠΑΓΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Στυλιανού (ΕΠΑΜ)

ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του Γεωργίου (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΚΚΕΛ)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΤΣΙΜΠΟΥΛΗ ΚΑΤΙΝΑ του Δονάτου (ΔΗΚΚΙ)

ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ του Τριαντάφυλλου (ΑΚΚΕΛ)

ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου (ΑΚΚΕΛ)

ΓΙΑΝΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του Σωτηρίου (ΕΠΑΜ)

ΓΟΥΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Μιχαήλ (ΕΠΑΜ)

ΔΑΡΙΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου (ΔΗΚΚΙ)

ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου (ΕΠΑΜ)

ΚΟΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λέανδρου (ΚΙΝΗΜΑ ΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ)

ΚΟΟΡΕΜΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝ-ΑΛΙΝ-ΕΝΡΙΕΤ του Πωλ (ΕΠΑΜ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΜΗΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Στεφάνου (ΑΚΚΕΛ)

ΠΕΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Βασιλείου (ΕΠΑΜ)

ΦΛΑΜΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ (ΕΠΑΜ)

ΦΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου (ΕΠΑΜ)

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Θεοδώρου (ΑΚΚΕΛ)

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (ΕΛΛΑΔΑ) του Αλεξίου (ΑΚΚΕΛ)

ΓΟΥΜΕΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Μιχαήλ (ΕΠΑΜ)

ΚΑΪΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κλεομένη (ΕΠΑΜ)

ΝΟΑΡΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του Βασιλείου (ΕΠΑΜ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεόδωρου  (ΑΚΚΕΛ)

ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού  (ΑΚΚΕΛ)

ΣΜΥΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΧΟΛΙΑΣΤΟΥ ΜΥΡΤΩ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΓΚΟΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Φιλίππου (ΕΠΑΜ)

ΖΑΦΕΙΡΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ του Χρήστου (ΕΠΑΜ)

ΚΟΥΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Μιχαήλ (ΕΠΑΜ)

ΤΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Σπυρίδωνος (ΕΠΑΜ)

ΓΟΥΔΕΒΕΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Σπυρίδωνα (ΕΠΑΜ)

ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικήτα (ΕΠΑΜ)

ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ευσταθίου (ΕΠΑΜ)

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΜΥΛΙΟΡΔΟΥ ΜΥΡΤΩ του Αθανασίου (ΕΠΑΜ)

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΚΟΜΗΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου (ΑΚΚΕΛ)

ΔΗΜΟΛΑΪΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του Θεοδώρου (ΕΠΑΜ)

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σταύρου (ΕΠΑΜ)

ΑΡΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Φωτίου (ΕΠΑΜ)

ΓΙΑΚΙΜΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου (ΑΚΚΕΛ)

ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Γεωργίου (ΑΚΚΕΛ)

ΚΑΤΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου (ΕΠΑΜ)

ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΝΤΟΜΠΡΙΝΚΑ (DOBRINKA) ΝΤΟΜΠΡΕΒΑ (DOBREVA) (ΔΗΚΚΙ)

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία (ΑΚΚΕΛ)

ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΚΟΥΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΚΙΝΙΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παναγιώτη (ΑΚΚΕΛ)

ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΠΕΤΡΙΤΖΙΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΚΥΛΑΣ του Ηλία (ΕΠΑΜ)

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΑΙΡΙΣ – ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη (ΕΠΑΜ)

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευσταθίου (ΕΠΑΜ)

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Χρήστου (ΕΠΑΜ)

ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΚΑΙΡΟΥ του Παναγιώτου (ΕΠΑΜ)

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

ΚΟΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου (ΕΠΑΜ)

ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΓΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ίον (ΑΚΚΕΛ)

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ηλία (ΕΠΑΜ)

ΒΑΖΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αστερίου (ΕΠΑΜ)

ΠΕΤΣΑ ΚΑΝΕΛΛΑ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου (ΕΠΑΜ)

ΓΙΑΤΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Πέτρου (ΕΠΑΜ)

ΣΙΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΠΑΝΤΑΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ του Εμμανουήλ (ΕΠΑΜ)

ΠΑΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ (ΕΠΑΜ)

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παντελή (ΕΠΑΜ)

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Παντελή (ΕΠΑΜ)

ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Αθανασίου (ΑΚΚΕΛ)

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΑΓΑΘΩ του Θεοχάρη (ΕΠΑΜ)

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΖΑΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΚΑΝΤΑΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Φωτίου (ΕΠΑΜ)

ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Φιλίππου (ΑΚΚΕΛ)

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πέτρου (ΕΠΑΜ)

ΚΥΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου (ΕΠΑΜ)

ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (ΕΠΑΜ)

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αναστασίου (ΕΠΑΜ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου (ΕΠΑΜ)

ΤΣΟΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου (ΕΠΑΜ)

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη (ΕΠΑΜ)

ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ελευθερίου (ΑΚΚΕΛ)

ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αποστόλου (ΕΠΑΜ)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Νικολάου (ΕΠΑΜ)

ΜΠΑΛΟΜΟΥΤΣΟΥΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη (ΕΠΑΜ)

Member with biography

Λιαρούτσου Σοφία

Μαθηματικός, ασκούμενη Ορκωτή Ελεγκτής

Στρατηγάκη Ευγενεία

Ιατρός, Πνευμονολόγος

Στάλιας Σπυρίδων

Οικονομολόγος PhD

Κοκολογιάννης Ιωάννης

Ταξίαρχος Ε.Α.